sobota, 16 listopada 2013

Stół Dzienny

Autor: Małgosia

Sprawdza się przy śniadaniach mistrzów, obiadach z niczego i kolacjach przy świecach. W nocy śpi, nie przeszkadzać, nie podjadać...Dostępny w Studiu Wnętrz Magenta :)

7 komentarzy:

 1. Uroczy blog <3
  agrestaco6.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. to chętnie zjadłabym przy nim śniadanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Extra, pięknie go stworzyłyście:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny,kocham mozaiki.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawdziwe mistrzostwo! Pozostaje mi tylko o nim pomarzyć :D

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja bym zaraz chciała, żeby był cała wielką ścianą i podłogą i mogłabym w takim mozaikowym świecie mieszkać :)))))
  Cudny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  A jeśli macie w domku jakąś małą księżniczkę to na Babylandii i dla niej znajdzie się ciekawa zabawa z pięknymi nagrodami :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :) W razie czego proszę usunąć to zaproszenie...
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń

Dzię-ku-je-my! ;)